قوانین و مقررات سامانه اطلاعات املاک امین


سامانه اطلاعات املاک امین تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط اعضا که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد.

زمینه فعالیت سامانه اطلاعات املاک امین منحصراً نشر آگهی‌های فروش، پیش فروش، اجاره روزانه، رهن، اجاره ماهانه و تبلیغات در سراسر ایران می‌باشد.

تلاش سامانه اطلاعات املاک امین نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است و کاربران موظفند اطلاعات صحیح را در سایت درج کنند.

سامانه اطلاعات املاک امین مجاز است اطلاعات درج شده را بررسی و در صورت لزوم ویرایش یا حذف نماید.

سامانه اطلاعات املاک امین تعهدی برای نگهداری فایل‌ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل‌های اعضا بدون اطلاع قبلی حذف گردند.

فایل‌های ذخیره شده اعضا که ناقض قوانین سامانه باشند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

اطلاعات وارد یا ویرایش شده توسط اعضا، بعد از تأیید توسط سامانه اطلاعات املاک امین نمایش داده می‌شود.

حساب‌های کاربرانی که مورد سو استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

هریک از اعضا فقط می تواند یک حساب کاربری در سامانه اطلاعات املاک امین داشته باشد، چنانچه بیش از یک حساب کاربری ثبت شود، حساب‌های جدیدتر حذف خواهند شد.

 

سامانه اطلاعات املاک امین ممکن است جهت انطباق با قوانین جاری کشور، "قوانین و مقررات" را مورد تجدید نظر قرار دهد، کاربران لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى مطلع شوند.

در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت می‌توانید از طریق لینک هایی که به همین منظور در بخش های مختلف سایت قرار داده شده است، اقدام نمایید.

کاربر قبول می کند کلیه شرایط و مقررات مربوطه مندرج در این متن را مطالعه و تأیید نموده است.